Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI AKREP BURCU YORUMU

2023 YILI AKREP BURCU YORUMU

admin admin -
503 0

2023 YILINDA AKREP BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 AKREP BURCU GENEL YORUMU

AKREP BURÇLARININ YÜZLERİ GÜLECEK!

2022’nin maksimum yorulan ve zorlananlarındandınız. Artık huzurlu bir soluk almaya başlıyorsunuz. Özellikle de Satürn Kova’dan çıktıktan sonra Mart ayı itibariyle Akrep burçlarının yüzleri gülecek ve 2022’de çektikleri ceremelerin ödüllerini almaya başlayacaklar!

BU TUTULMADA SAĞLIĞINIZA DİKKAT!

Bu sene 4 tutulma var. 20 Nisan’da Koç burcundaki Güneş tutulmasında sağlığınıza dikkat edin. Nisan-Mayıs ayında sağlığınıza ekstra dikkat edin. Kendinizi fazla yorarsanız sıhhat sorunları ile karşılaşabilirsiniz!

TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI 

14 Ekim’de Terazi burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bilinçaltı, psikolojiniz, gizli saklı düşmanlıklarla alakalı mevzular gündemde olacak!

AKREP BURCUNDA AY TUTULMASI

5 Mayıs’ta Akrep burcundaki Ay tutulması büyük bir değişim-dönüşüm demek!

DEĞİŞİM BAŞLIYOR! 

Kendinizle alakalı fizyolojik değişim, diyet, görüntü değişimi bu noktadan sonra başlatabilirsiniz. Bir evliliğiniz ya da bir uzun uzun yıllardan beri devam eden bir birlikteliğiniz varsa varsa birtakım krizleri deneyimleyip çözeceğiniz bir dönemdesiniz. Sanki artık bir değişimin sonuna geldiniz ve burada bambaşka bir siz yaratmanız gerekiyor! Özellikle tutulma dönemleri Yakut (ruby) taşını taşıyın! Yakut taşı hayattaki en kıymetli taşlardan biridir ve marsiyen bir enerji ile çalışır. Akrep burcunun idare edici gezegenlerindendir, size güç, enerji, arzu ve hayat ateşi verecektir.

BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI! 

28 Ekim’de Boğa burcunda parçalı Ay tutulması var. Bu tutulma evlilik, ortaklık, birlikteliklerle alakalı bir sonlanma, bitiş ve bir hesaplaşma devri olabilir.

HESAPLAŞMA ZAMANI!

Yılların hesaplaşmasını bu tutulmalarla yapmış olup bambaşka bir siz yaratabilirsiniz. Akrepler krizi severler, krizi fırsata çevirmeye bakın!

MERKÜR RETROLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Bu sene 3 Merkür retrosu var, Oğlak Başak ve Boğa’da. İlişkiler, birliktelikler, çocuğunuzla alakalı konularınız gündeminizde olacak. Sosyal çevre, borçlar, eğitim, yolculuk ve yurt dışı konularınız gündemde olacak. Ocak Nisan sonu ve Ağustos sonundaki retrolarla beraber bu aylarda geçmişe dair çözemediğiniz sorunları çözeceksiniz.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI BALIK BURCU YORUMU

AKREP BURCUNUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ 

VENÜS BALIK BURCUNA GEÇİYOR!

27 Ocak’ta Venüs Balık burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda büyük bir değişiklik talih var! İdeal partnerinizi bulabilirsiniz, derin tutkulu ilişkiler kuracaksınız.

SAĞLIKLA İLGİLİ GÜZEL GELİŞMELER 

Mart başlangıcında Venüs ve Jüpiter kavuşumu var. Sağlığınızla alakalı bir probleminiz varsa ya da mühim bir operasyon geçirmeniz gerekiyorsa Şubat’ın sonu ve Mart’ın ilk yarısı itibariyle şifalanmalar gelecek.

ARADIĞINIZ İNSANI BULACAKSINIZ!

16 Mart’ta Venüs’ün Boğa’ya geçmesi ile hayatınıza bir ruh eşi gelebilir. 16 Mart itibariyle en uygun partnerinizi aradığınız, devamlı o Aşk ritüellerinde yapmış olduğunuz kişiyi bulabilirsiniz. Hatta 16 Mart itibariyle aşk ve ilişkilere dair ritüellerinizi yapın! 21 Nisan 15 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Merkür retrosu var.  Evliyseniz evliliğinizde birtakım sorunlar ve geçmişe yönelik problemlerin ortaya çıkması, bekarsanız beraber yaşadığınız kişiler ya da müşterek iş yapmış olduğunuz kişilerle alakalı sorunlar ya da aleni açık düşmanlıklara laf sataşmalarına uğramanız olası fakat benim tanıdığım bir Akrep ona hakkıyla yanıtını verir!

BOĞA YENİAYI ETKİLERİ NASIL OLACAK?

19 Mayıs Boğa yeni ayı var. Venüs Sirius’a da yakın bir hizada. 19 Mayıs itibariyle bu yeni ay enerjisi ile sürpriz uğurlu bir tanışma, evliliğe adım atma, uzun vadeli birlikteliklerde uzun vadeli planlar yapmanız ve ilişkide yeni bir aşamaya geçmeniz mevzubahis olabilir. İlişkide krizleri çözüp daha huzurlu bir ilişki düzeni oturtmayı öğreneceksiniz 2023 yılında!

5 Mayıs’ta Akrep burcunda bir ay tutulması var. Sizinle alakalı oldukça büyük değişim-dönüşüm, güzel duyu operasyonlar bu tarihlerde yaz öncesinde olabilirsiniz. 20 Mayıs’ta Mars Aslan’da iş hayatında krizler sorunlar sorunlar getirebilir. Venüs Aslan burcunda retro yaptığında iş hayatında hanımlarla alakalı sorunlar sorunlar ego savaşları kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz. 2023 makale da birazcık yorabilir birazcık zorlayabilir. Alttan almaya, manipülasyona uğramamaya ya da oyunlara gelmemeye dikkat edin!

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI İKİZLER BURCU YORUMU

VENÜS BAŞAK BURCUNA GEÇİYOR! 

9 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor. Sosyalleşeceğiniz kendinizi ön plana çıkaracağınız, enerjinizin yükseleceği, kadınlardan, yakın çevrenizden ya da partneriniz varsa partnerinizden yardımcı alacağınız bir döneme işaret ediyor. Parlayacağınız bir döneme gireceksiniz.

MARS AKREP BURCUNA GEÇİŞ YAPIYOR!

12 Ekim 24 Kasım tarihlerinde Mars Akrep burcuna geçiyor. Kazalara aleni hale gelebilirsiniz fakat bunun yanı sıra hayatınızda birtakım problem ve sorunlar varsa bunlarla alakalı savaşım gücü ve çabayı da getirecek. 13 Kasım zamanı Akrepler için birlikteliklerinde ya devam ya tamam süreci olacak!

AKREP BURCUNDA YENİAY!

Akrep burcunda marsiyen bir yeni ay var. İntikam, kin, hiddet dostun değil, bunu unutma sevgili Akrep! Akışa bırakmak sakin kalmak önemli, köprüleri yakmayın sonra siz kazançlı çıkacaksınız!

VENÜS AKREP BURCUNA GEÇİYOR! 

Aralık başı Venüs Akrep burcuna geçiyor kendinize yeni talih ve fırsatlar yaratacağınız, ön planda olacağınız bir döneme işaret ediyor. Yılın son Merkür retrosu da Oğlak’ta olacak. Burada da kardeşler, akrabalar, yakın çevreyle alakalı ya da komşularla alakalı birtakım problemler, taşınmalar, ev sahibinin ihtar çekmesi gibi mevzular gündemde olabilir. Akrep burcu 2023 senesinde dönüşeceksin artık! Özellikle de Mart sonundan itibaren dönüştüğün yerlerden ödüllerini almaya başlayacaksın…

2023 AKREP BURCU KARİYER

5 Mayıs’ta Akrep burcunda bir ay tutulması var. Sizinle alakalı oldukça büyük değişim-dönüşüm, güzel duyu operasyonlar bu tarihlerde yaz öncesinde olabilirsiniz. 20 Mayıs’ta Mars Aslan’da iş hayatında krizler sorunlar sorunlar getirebilir. Venüs Aslan burcunda retro yaptığında iş hayatında hanımlarla alakalı sorunlar sorunlar ego savaşları kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz.

2023’TE AKREP BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

27 Ocak’ta Venüs Balık burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda büyük bir değişiklik talih var! İdeal partnerinizi bulabilirsiniz, derin tutkulu ilişkiler kuracaksınız. 16 Mart’ta Venüs’ün Boğa’ya geçmesi ile hayatınıza bir ruh eşi gelebilir. 16 Mart itibariyle en uygun partnerinizi aradığınız, devamlı o Aşk ritüellerinde yapmış olduğunuz kişiyi bulabilirsiniz. Hatta 16 Mart itibariyle aşk ve ilişkilere dair ritüellerinizi yapın!

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI KOÇ BURCU YORUMU

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar