Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI ASLAN BURCU YORUMU

2023 YILI ASLAN BURCU YORUMU

admin admin -
513 0

2023 YILINDA ASLAN BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 ASLAN BURCU GENEL YORUMU

2023 yılı Aslanların yılı olacak. Ay düğümleri Koç ve Terazi aksına geçiyor ve Aslan burçlarının hayatlarında aşk, ilişkiler, birliktelikler, çocuklar mevzusu hakkında çok büyük değişiklik ve dönüşüm başlıyor. Yılın ilk yarısında Satürn Kova’dan Balık’a geçene kadar sizi bir iki ay daha zorlayacak. Satürn bilhassa Kova’nın 29 derecesinde iken Aslanlara son karma borçlarını hatırlatacak. Ego problemlerinin yaşanacağı ben dediğiniz noktalarda birazcık boyunuzun ölçüsünü alacağınız bir devre olacak!

KOÇ BURCUNDAKİ GÜNEŞ TUTULMASI İLE ASLAN BURÇLARI SEZONU AÇIYOR! 

20 Nisan Koç burcundaki Güneş tutulmasıyla maddi konular, gayrimenkul alım satımları, finansal konular, yurtdışı hususları gündeminizde olacak ve bununla alakalı mühim gelişmeler ve hasılatlar elde edebileceğiniz bir döneme gireceksiniz.

TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

14 Ekim Terazi burcunda Güneş tutulması ile dönüşüm başlıyor! Tutulma sonrası Aslan burçlarına ilişkiler, taşınma, ev alım satımı, bir yerden diğer bir yere geçiş, kent değiştirme, yolculuk ve seyahatler hakkında değişiklikler yaşatacak.

AKREP BURCUNDA AY TUTULMASI ÇÖZÜM GETİRECEK!

5 Mayıs Akrep burcunda Ay tutulması çözüm getirecek! 14 derecede gerçekleşen Ay tutulması 2022’nin Kasım ayında gündeminizde ne var ise o mevzu hakkında çözümlemeleri de bununla beraber getirecek. Herhangi bir problem var ise bu, o problemi bulup odağınızı değiştirip mevzuyu netleştirmeniz için büyük bir fırsat olacak. 28 Ekim’de senenin Boğa burcundaki son parçalı Ay tutulması Aslanları o dönemler gene bazı zamanlar zorlayabilir, yorabilir.

RETROLAR ASLANLARI İŞ HAYATINDAN VURUYOR!

Bu sene 3 adet Merkür retrosu var, hepsi toprak grubu burçlarında Oğlak, Başak ve Boğa’da. Maddi gelir masraf dengesini doğru kurmanız gereken, bazı zamanlar ekstra harcamaların gündeminizde olacağı, iş yaşamı ve beraber çalıştığınız insanlarla alakalı konuların odağınızda olacağı ve bunlara dair geçmişe yönelik sorunları çözmeniz ihtiyaç duyulan bir sene olacak.

İlginizi Çekebilir;  Astrolog Aygül Aydın Kimdir, Kaç Yaşında? Aygül Aydın Hakkında Merak Edilenler

ASLAN BURCU’NUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ

VENÜS KOVA’DA GELSİN PARALAR!

4 Ocak – Venüs Kova burcunda. Evli Aslanlar için eşin maddi kaynakları, sürpriz paralar, aileden miras ve maddi gelirlerin artacağı bir devre olacak. Dava açmak için çok makul bir dönem, bilhassa 15 Ocak sonrası Mars’ın da retrodan çıkmasıyla bu mevzularda şansın sizden yana olmasını sağlayacak. Ayrıca bankalar ve kredilerle alakalı de Ocak ayının ortasından itibaren mühim gelişmeler yaşayabilir ve beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

MADDİ KONULARDA BÜYÜME BOLLUK BEREKET

20 Şubat sonrası Venüs’ün Koç’a geçmesi ve Mart’ın başlangıcında Venüs Jüpiter’in kavuşum yapması ile gelsin paralar! Venüs Jüpiter’le dans ederken Aslanlar paraya doyamayacak! 520 777 dönemi! Maddi mevzularda gelişme bereket bolluk getirecek bir dönem, bereket ritüeli yapmanın ve finansal olarak artık rahatlamanın zamanı. Satürn Balık’a azca kaldı!

GEÇMİŞ BOL BOL KAPINIZI ÇALACAK!

25 Mart Mars Yengeç’te uykusuz her gece! Mars’ın Yengeç seyri Aslanlara “Gizli düşmanların mı var acaba?” dedirtecek. 25 Mart sonra uyku hakkında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltı konularınız gündemde olabilir. Regresyon terapisi, bilinçaltı çalışmaları yaptırırsınız geçmiş yaşamlarla alakalı de mühim hususları ya da geçmiş hayatlarda sizi etkileyen hayatınızda büyük değişim-dönüşüm yaratmış insanların karşınıza çıktığını da görebilirsiniz. Karmik nostaljik bir süreç geliyor. Arkanızdan konuşulan ne var ise duyacaksınız. Mars da Aslan burcuna geçene kadar sakin olmakta yarar var!

AŞK, FIRSATLAR, YENİ İLİŞKİLER, YENİ İNSANLAR

11 Nisan Love zamanı! Aşk ve ilişkiler hakkında yeni fırsatlar yeni insanlarla tanışma mevzubahis olacak. Sosyal çevreniz aniden parlayacak. 20 Mayıs sonrası hayatınızla alakalı büyük değişiklik ve dönüşümler başlamış olacak ilişkiler birliktelikler hakkında bu sene Aslanlar için çok önemli. Mars Aslan’a geçiyor hem de sonrasına Venüs Aslan’da retro yapacak. Sinirlerinize hakim oluyorsunuz, daha sakin oluyorsunuz. Fevri tepkiler verirseniz kaybeden siz olursunuz. Sorunları uzlaşma ile çözüme ulaştırmak de yarar var ego sorunları ego savaşlarına girmeyin. Aslanlar birazcık fazla her şeyi ben bilirimci olduğundan birazcık zorlanabilirler. Ayrıca sağlıkla alakalı bazı zamanlar sakatlanmalar yaralanmalara dikkat etmelisiniz.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI BAŞAK BURCU YORUMU

5 HAZİRAN VENÜS ASLANA GEÇİYOR 

Yeni aşklar, taliplerin bolca olacağı, bolca bol flört edeceğiniz bolca bol eğleneceğiniz, yolculuk edeceğiniz bir dönem. Seyahatlerinizi 5 Haziran sonrasına getirmeniz gerekiyor ki olabildiğince bereketli seyahatler yolculuklar eğlenceli zamanlar yaşayın. Temmuz ayında Mars Başak etkisinden kaynaklı Aslan burçları maddi anlamda dikkatli olun! Ekstra masraflar sorunlar sözleşmelerde kayıplar ortaklıklarla alakalı sorunlar çıkabilir. 13 Temmuz, yani ay düğümlerinin Koç-Terazi aksına geçmesi ile Aslan burçlarının odağı ilişkiler noktasına dönmeye başlayacak. Yılın ikinci yarısından itibaren

24 TEMMUZ – 5 EYLÜL VENÜS ASLAN BURCUNDA RETRO YAPIYOR

24 Temmuz ile 5 Eylül döngüsü içinde Venüs’ün Aslan burcunda retro yapması ile Aslanlar eski aşklarının geri döndüğü ya da onların eski aşklarına döneceği bir devre yaşayacak. Kafalar birazcık karışacak, kendini değersiz, huzursuz hissedebilecekler. Estetikle alakalı bir planlarınızı bu tarihlere muadil getirmeyin. Rutinde kalmak, rutin dışına çıkmamak çok daha iyi olacak. Mars Akrep seyri sonrası 10 Ekim’den sonra Aslan burçlarının iş ve kariyer hakkında inatlaşmaları, kin, hiddet problemleri, kavgalar, gürültüler ya da aile fertleri hakkında sorunlara sebebiyet verebilecek. 2023 Kasım ayı Aslan burçları için bazı zamanlar gelgitli geçebilir. Hayatınızda büyük değişim-dönüşüm yaşayacağınız için hayatınızın aşkı karşınıza çıksa bile bu hususta tam emin olamayabilirsiniz. Hayata bakışınız, ilişkilere bakış açısınız, aslında kendi hayatınız ve ilişkileriniz arasındaki dengeyi bulmaya çalışacaksınız.

2023 ASLAN BURCU KARİYER

Bu sene 3 adet Merkür retrosu var, hepsi toprak grubu burçlarında Oğlak, Başak ve Boğa’da. Maddi gelir masraf dengesini doğru kurmanız gereken, bazı zamanlar ekstra harcamaların gündeminizde olacağı, iş yaşamı ve beraber çalıştığınız insanlarla alakalı konuların odağınızda olacağı ve bunlara dair geçmişe yönelik sorunları çözmeniz ihtiyaç duyulan bir sene olacak. Mars Akrep seyri sonrası 10 Ekim’den sonra Aslan burçlarının iş ve kariyer hakkında inatlaşmaları, kin, hiddet problemleri, kavgalar, gürültüler ya da aile fertleri hakkında sorunlara sebebiyet verebilecek.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI OĞLAK BURCU YORUMU

2023’TE ASLAN BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

13 Temmuz’dan sonra hayatınızda çok büyük değişiklik dönüşümler büyük aşklar büyük fırtınalar ve büyük ödüller sürprizler sizi bekliyor. 13 Temmuz, yani ay düğümlerinin Koç-Terazi aksına geçmesi ile Aslan burçlarının odağı ilişkiler noktasına dönmeye başlayacak. Yılın ikinci yarısından itibaren ve sonra 24 Temmuz ile 5 Eylül döngüsü içinde Venüs’ün Aslan burcunda retro yapması ile Aslanlar eski aşklarının geri döndüğü ya da onların eski aşklarına döneceği bir devre yaşayacak. Kafalar birazcık karışacak, kendini değersiz, huzursuz hissedebilecekler. 2023 senesinde parıl parıl parlayın Aslan burçları!

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar