Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI BAŞAK BURCU YORUMU

2023 YILI BAŞAK BURCU YORUMU

admin admin -
507 0

2023 YILINDA BAŞAK BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 BAŞAK BURCU GENEL YORUMU

Bu sene 4 tutulma var, 2 Güneş, 2 Ay tutulması var ve bilhassa bu 2 tutulma Başakları oldukça etkileyecek.

BAŞAKLARI OLUMLU ETKİLEYECEK AKREP BURCUNDA BİR AY TUTULMASI

5 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Ay tutulması var. Başakları müspet etkileyecek ve çabalarının neticelerini alacakları, bilhassa de 2022’nin Kasım ayındaki Akrep burcundaki Güneş tutulması ile gelen problemler, sorunlar yeni adımlar hakkında çabalarının neticelerini alacağı bir tutulma. Mayıs ayı Başaklar için oldukça önemli!

BOĞA BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI GÜZEL HABERLER GETİREBİLİR

28 Ekim’de Boğa burcunun 5 derecesinde parçalı bir Ay tutulması var. Başakların kazançlı çıkabileceği bir tutulma! Önemli bir bitiş, bir adım hatta yeni başlangıçlar bile olabilir. Bu sene sizin burcunuzda bir Merkür retrosu var ve bu retroya, bilhassa Ağustos ayına dikkat etmeniz gerekiyor. Kafaları ziyadesiyle karışacak. Diğer retrolar ise Ocak ve Nisan sonunda çift iletişim, ilişkiler, birliktelikler hakkında kafa karışıklığına sebebiyet verecek. Özellikle bu aylarda ani adımlar atmayın!

BAŞAK BURCUNUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ

27 Ocak’ta Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle evlilikler, çift ilişkiler, birliktelikler, anlaşmalar, sözleşmeler hakkında müspet zamanlar. Kadın desteği ve hanım yardımı alacağınız dönemler olacak. 27 Ocak sonrasını iyi değerlendirin. 20 Şubat sonra bilinçaltı hakkında olumlamalar, zihinsel anlamda iyileşme iş ve kariyer konusu ile alakalı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evrensel enerji Başaklardan yana!

VENÜSÜN BOĞA ENERJİSİ MADDİ MANEVİ DESTEK GETİRECEK

16 Mart’ta Venüs’ün Boğa enerjisi maddi manevi destek, finansal yardım, üzerinize rahatlamanın gevşemenin geldiği, cinsellik anlamında şifalanmalar yaşayacağınız, enerjinizin ve libidonuzun artacağı bir devre olacak. 25 Mart Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle beraber yollar, yolculuklar, yakın çevre, yakın arkadaşlarla alakalı sorunlar kavgalar yaşanabilir ve ortaya yolu bulma konusu ile alakalı tampon bölge olabilirsiniz. Başak burçları merküryendir o yüzden taşı ametisttir. Başak burcu olarak mutlaka, hatta natal haritanızda Merkür’ünüz retro ise üzerinizde devamlı ametist taşı bulundurun. Niyet ağaçlarını çabalama alanınızda, işte, uyurken başucunuzda enerjinizi dengelemek için kullanabilirsiniz. 11 Nisan itibariyle iş ve kariyer hayatında mühim gelişmeler Başak burçlarını bekliyor. 16 Mayıs Jüpiter Boğa burcuna geçiyor. Herhangi bir kredi borcunuz var ise bunu kapatmak, birinden yardım ve yardımcı bekliyorsanız bu desteği almak, korktuğunuz bir mevzu var ise onu aşmak, ya da şifalanmak istediğiniz bir sıhhat sorununuz ameliyatınız var ise bu mevzuyla alakalı şifalanma yaşamak için oldukça mühim bir döngüye gireceksiniz. 20 Mayıs ve 10 Temmuz devri gizli saklı düşmanlıklara dikkat etmekte, birazcık geri planda kalmakta ve niyetinizi oldukça belli etmemekte yarar var. Her şeyi her insana söylemeyin. Venüs Aslan döneminde rüyalardan yardımcı alabilirsiniz, rüyalarınız haberci olabilir. Özellikle 5 Haziran’dan sonra gizli saklı hanım destekleri yardımları alabilirsiniz. Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle 10 Temmuz itibariyle birazcık gergin, huzursuz, sinirli, asabi, her şeyi üzerinize alınan ve kavgacı bir ruh durumunda olabilirsiniz. Fazlasıyla tenkit yapmış olup bu eleştiriler yüzünden yakın çevrenizde sorun yaşayabilirsiniz. Kılı kırk yarmamakta yarar var! 13 Temmuz’dan sonraki dönemde Ay düğümleri burç değiştirdiğinde odak noktanız finansal konular, ortaklıklar, eşiniz var ise eşinizin geliri, ortağınız var ise ortağınızın geliri ya da bazı miras hususları olacak ve bu miraslarla alakalı hasılatlar elde edecek ya da kayıplar yaşayacaksınız.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI BOĞA BURCU YORUMU

VENÜS ASLAN BURCUNDA RETRO YAPIYOR BU DÖNEMDE ÇEVRENİZE DİKKAT

Venüs’ün Aslan burcundaki retrosu Başak burçlarının 12. evinde gerçekleşecek. 24 Temmuz itibariyle gizli saklı hanım düşmanlıklara, ilişkilerde aldanmaya aldatılmalara karşı dikkat! Ego savaşları yaşanabilir, gizli saklı düşmanlarınızı öğrenebilirsiniz. Eylül başına kadar bu tesir sürecek. 23 Ağustos ve 15 Eylül tarihleri içinde Merkür de Başak burcunda retro yapacak, senenin en komplike olacak döneminiz. Özellikle Ağustos sonunda ani ve fevri adımlar atmayın. Önünüze fırsatlar gelirse önlemli yaklaşın. Sonrasında söylenenler sizin umduğunuz gibi çıkmayabilir, dikkatli olun. 15 Eylül’den sonra adımlar atmak, anlaşmalar, sözleşmeler ve kendinizle alakalı değişiklikler yapmak için oldukça daha uygun. 15 Eylül’de Başak burcunun 21 derecesinde bir yeni ay var. Özellikle Başak burcunun son 10 günü doğanlar için oldukça büyük değişimler, dönüşümler getirecek. Ekimin 12’si itibariyle Mars Akrep burcunda iken yolculuklarla alakalı kazalar, dikkatsizlikler, anlaşmazlıklar iptaller ve ertelemelere dikkat çekiyor. Burada birkaç defa denetim etmekte ve eşeği sağlam kazığa bağlamakta yarar var. Kasım ayı sizin için savaşma ayı bunun yanı sıra hasılatlar elde edeceğiniz bir ay olacak.

8 KASIM İTİBARİYLE MADDİ KAZANÇLARINIZ ARTACAK

Özellikle 8 Kasım itibariyle maddi kazançlarınız artacak. Bu noktadan sonra bilhassa yatırım yaptığınızda doğru yatırımlarda oldukça büyük hasılatlar elde edebilirsiniz. Aralık ayı da bolca koşturmacalı, iş yaşamı ve kariyerde birazcık çekişmeli ve birazcık yorucu geçecek fakat sonra 2023’ü sağ salim tamamlayacaksınız.

2023 BAŞAK BURCU KARİYER

20 Şubat sonra bilinçaltı hakkında olumlamalar, zihinsel anlamda iyileşme iş ve kariyer konusu ile alakalı yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evrensel enerji Başaklardan yana! 11 Nisan itibariyle iş ve kariyer hayatında mühim gelişmeler Başak burçlarını bekliyor. Aralık ayı da bolca koşturmacalı, iş yaşamı ve kariyerde birazcık çekişmeli ve birazcık yorucu geçecek fakat sonra 2023’ü sağ salim tamamlayacaksınız.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI TERAZİ BURCU YORUMU

2023’TE BAŞAK BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

27 Ocak’ta Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle evlilikler, çift ilişkiler birliktelikler anlaşmalar sözleşmeler hakkında müspet zamanlar. Venüs’ün Aslan burcundaki retrosu Başak burçlarının 12. evinde gerçekleşecek. 24 Temmuz itibariyle gizli saklı hanım düşmanlıklara, ilişkilerde aldanmaya aldatılmalara karşı dikkat!

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar