Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI BOĞA BURCU YORUMU

2023 YILI BOĞA BURCU YORUMU

admin admin -
515 0

2023 YILINDA BOĞA BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 BOĞA BURCU GENEL YORUMU

2022 yılında, Ay düğümleri Boğa- Akrep aksındayken Boğalar kendilerine oldukça şey kattı, oldukça değişti, kendilerini dönüştürdü! 2023 senesinde Ay düğümleri gene aynı aksta. Bu yüzden 2023’ün ilk devri yani Haziran’a kadar olan dönemde Boğalar (elindekinin değerini bilen, maddi yatırımlarını doğru yapan, doğru ata oynayan Boğalar) gene kazançlı çıkacak! 2023’te 4 tutulma var bilhassa 2 tutulma Boğa burçlarını oldukça ilgilendiriyor. Merkür retroları toprak grubu burçlarında olduğundan Boğa burcunu oldukça ilgilendiren bir yıla giriş yapıyoruz.

KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

20 Nisan’da Koç burcunda bir Güneş tutulması var. Boğa burçlarını 12. evinden tetikleyeceği için zihinsel gelgitler, evhamlar yaşayıp hepimiz benim düşmanım mı, uykularım kaçıyor diyebilirsiniz. Kyanit ya da lapis lazuli taşıyla bağrınıza taş basıp yatıyorsunuz!

TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

14 Ekim’de Terazi burcunda bir Güneş tutulması var. Dostun düşmanın belli olacağı, çift ilişkilerde ve çabalama hayatındaki dengelerin oluşacağı bir döngüye işaret ediyor.

HESAP – KİTAP YAPTIRACAK AY TUTULMALARI

5 Mayıs Akrep burcunun 14 derecesinde Ay tutulması! 28 Ekim Boğa burcunda parçalı ay tutulması ile hayatınızdaki gelir masraf dengesi, maddi mevzularda oturup hesap kitap yapacağınız ve kendinizle alakalı büyük değişimlere neden olacak vakalar yaşayabilirsiniz. Özellikle Nisan sonundaki Boğa burcundaki Merkür retrosu oldukça önemli! Nisan sonu ve Ağustos sonundaki Merkür retrolarında Boğa burçları hayatları hakkında verdikleri kararları sorgulayacaklar. Kendilerini konumlandırdıkları iş, ait olduklarını düşündükleri eş, ilişki ve hayatla alakalı sorgular gündemde olacak. Sakin olup ani kararlar vermemeye çalışın. Kendiniz, ilişkiler, maddi konular, cinsellik, gizli saklı mevzularla alakalı değişiklikler dönüşümler yaşayacağınız bakış açınızın değişeceği bir devre olabilir.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI BALIK BURCU YORUMU

BOĞA BURCU’NUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ

VENÜS BOĞA BURCUNDA, YÜZLER GÜLECEK

16 Mart’ta Venüs Boğa burcuna geçiyor. Keyif, yeme, içme, gezme, yolculuk etme ve ye iç seviş modunda olacaksınız. Kısmetleriniz de açılacak. O yüzden bu devri iyi değerlendirin! 21 Nisan-15 Mayıs’ta Boğa burcunda Merkür retrosu var. Yanlış anlaşılmalara, kendinizi yanlış anlatım etmeye dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir süreç olabilir. Dikkat!

BOĞA YENİAYI İLE KİŞİSEL YATIRIM ZAMANI

19 Mayıs 28 derecede Boğa yeni ayı var. Venüs Sirius’a oldukça yakın bir hizada gerçekleşecek. Estetik, güzelleşme, rejim için oldukça makul zamanlar! Bu dönemde kendinize yapacağınız her şey uzun solukta yatırım olarak size geri dönecek. Aynı zamanda maddi olarak yeni başlangıçlar da sizi bekliyor. Asabi olabileceğiniz, bazı zamanlar gerilmiş olabileceğiniz, ilişkilerinizde gelgitler yaşayabileceğiniz dönemlere dikkat edin. 20 Mayıs’ta Mars Aslan’a geçiyor. Bu süreç içinde iş ve kariyer hakkında ego ve güç savaşları içine girmeyin. Ekstra çabalama durumunuz mevzubahis olabilir. 24 Temmuz’da Aslan burcunda bir Venüs retrosu var. Boğaların aile fertleri hakkında bazı zamanlar sıhhat hususları gündemde olabilir. Aile bireylerine maddi mevzularda yardımcı olmaları gerekebilir, bilhassa hanım bireylerle alakalı sorumluluklarınız artabilir. Bu tesir Eylül’ün ilk haftasına kadar sürecek.

MERKÜR BAŞAK BURCUNDA, ESKİ AŞK DEFTERLERİ AÇILIP KAPANACAK

23 Ağustos-15 Eylül’de Merkür Başak burcunda retro yapıyor. Aşk hayatınızda eskilerin geri döneceği bir devre olacak. Eski sevgilileriniz aradığında onlara efsaneleşmiş bir mesaj yazıp sonra bloklayabileceğiniz bir devre olabilir! 23 Ağustos 15 Eylül’de Merkür retro yaptığında bit pazarına nur mu yağıyor ne yağıyor göreceksiniz. Boğanın son darbesi kötü olur, sabreder sabreder sonunda gol atar. Bundan sonra Boğa burçlarını hafife alamayacaklar!

VENÜS BAŞAK BURCUNDA, AŞK HAYATINA HAREKET KATACAK

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI İKİZLER BURCU YORUMU

9 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor ve aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Venüs retrosu ve gölgeli günleri sona eriyor. 15 Eylül’den sonra Merkür retrosu da sona ermiş olacak ve Eylül’ün ortaları itibariyle Boğa burçlarının daha sevinçli olduğu daha fazla sosyalleşeceği ve yeni insanlarla tanışacağı bir devre olacak. Yeni adımlar atıp, yeni ve talihli başlangıçlar yapacakları bir dönem. Kasım ayı Boğa burcu için evlilik beraberlik ve mühim bir karar alma tarihi olacak. Önemli bir konsorsiyum ya da iş donanmasına başlama devri olarak değerlendirebilirsiniz.

MARS AKREP BURCUNDA, DÜŞMANLIKLARA DİKKAT

12 Ekim’de Mars Akrep burcunda! Boğa burçlarına diyor ki düşmanlıklara dikkat! Kimsenin sözüne uyma size sataşanlar oldukça olabilir onları asla uymayın sakin kalın. 12 Ekim itibariyle kin ve intikam duygusuyla hareket etmemeniz gerekiyor.

VENÜS AKREP BURCUNDA

4 Aralık’ta Venüs Akrep burcuna geçtiğinde Boğa burçlarının yaşam dostlarını bulabileceği ilişkilerde daha dengeli daha güvenilir kendilerini besleyecek ve kendilerine katkı sağlayacak kişiler bulabileceği dönemler olacak. Özellikle bu dönemlerde Aşk ritüeli yapmanı tam zamanı! 15 Aralık’ta ise yolculuk ve yolculuklarla alakalı dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir devre başlıyor. Çünkü Merkür retrosu Boğa burçları için yolculuk yolculuklarla alakalı bazı zamanlar gerginlikler sıkıntılar sorunlar getirebilecek, yanlış anlaşılmalar ve düşünce ayrılıklarına neden olabilecek. 2023 yılı Boğa burçları için zihinsel anlamda yenilenme kendi korkularıyla yüzleşme ve savaşım etme, kendini değiştirip dönüştürme ve yeni gelir kaynakları bulma yılı olacak.

2023 BOĞA BURCU KARİYER

Özellikle Nisan sonundaki Boğa burcundaki Merkür retrosu oldukça önemli! Nisan sonu ve Ağustos sonundaki Merkür retrolarında Boğa burçları hayatları hakkında verdikleri kararları sorgulayacaklar. Kendilerini konumlandırdıkları iş, ait olduklarını düşündükleri eş, ilişki ve hayatla alakalı sorgular gündemde olacak. Sakin olup ani kararlar vermemeye çalışın. Kendiniz, ilişkiler, maddi konular, cinsellik, gizli saklı mevzularla alakalı değişiklikler dönüşümler yaşayacağınız ve bakış açınızın değişeceği bir devre olabilir.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI YAY BURCU YORUMU

2023’TE BOĞA BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

9 Ekim’de Venüs Başak burcuna geçiyor ve aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Venüs retrosu ve gölgeli günleri sona eriyor. 15 Eylül’den sonra Merkür retrosu da sona ermiş olacak ve Eylül’ün ortaları itibarıyla Boğa burçlarının daha sevinçli olduğu daha fazla sosyalleşeceği ve yeni insanlarla tanışacağı bir devre olacak. Yeni adımlar atıp, yeni ve talihli başlangıçlar yapacakları bir dönem. Kasım ayı Boğa burcu için evlilik beraberlik ve Önemli bir karar alma tarihi olacak. Önemli bir konsorsiyum ya da iş donanmasına başlama devri olarak değerlendirebilirsiniz.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar