Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI KOÇ BURCU YORUMU

2023 YILI KOÇ BURCU YORUMU

admin admin -
520 0

2023 YILINDA KOÇ BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 KOÇ BURCU GENEL YORUMU

Koç burçları bu sene büyük değişim-dönüşüm yaşayacak. 13 Temmuz’dan sonra sizin döneminiz başlıyor. Kuzey düğüm Koç’a geçecek, Ay düğümleri burç değiştirecek.

KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

Bu sene 4 tutulma var ve 2 tutulma Koç burçlarını oldukça ilgilendiriyor. İlki 20 Nisan’da Koç burcunun 29 derecesinde anaretik bir tutulma olacağı için Koçlara artık hayatlarında oldukça büyük bir değişiklik yapma fırsatı getirecek.

BEKAR KOÇ BURÇLARI DİKKAT!

14 Ekim’de Terazi burcunda bir güneş tutulması var. Bekar Koç burçlarının hepsi evlenecek. Evli Koç burçları evlilikleriyle alakalı bir dönemece girecekler. Hayatınızda ben ve biz dengesiyle alakalı büyük değişiklik ve dönüşümler yaşayacaksınız.  Diğer iki tutulmalarda ise 5 Mayıs’ta ve 28 Ekim’de gerçekleşecek tutulmalar ile Koçların para finans evindeki maddi mevzularla alakalı gelişmelerini tetikleyecek.

KOÇ BURCU’NUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ

VENÜS KOVA BURCUNA GEÇİYOR!

4 Ocak Venüs Kova burcuna geçiyor ve yeni yıla ilişkiler flörtler, eski aşklar, eski aşkların geri dönüşü gibi mevzular ya da birazcık kafanızı karıştıracak mevzularla giriyor olacaksınız. Anlamadığınız her şeyin üzerinden geçeceksiniz.

KOÇ BURÇLARININ EN UĞURLU ZAMANLARI

20 Şubat’ta Venüs Koç burcuna geçiyor ve Mart başlangıcında Venüs Jüpiter kavuşumu yaşayacaksınız. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz, kendinizi büyütmek istediğiniz, kendinizde değişiklik yapmak istediğiniz her ne var ise bu tarz şeyleri değiştirebileceğiniz görülmemiş bir siz yaratabileceğiniz devre diyebiliriz. O yüzden oldukça iyi değerlendirin ve oraya hazırlanın. 21 Mart’ta ekinoksla beraber Koç yeni ayı var yeni başlangıçlar yeni adımlar ilişkilere görülmemiş bir başlangıç yapma döneminiz olacak.

SATÜRN BALIK BURCUNDA!

8 Mart’ta Satürn Balık burcuna geçiyor Koç burçları için zihinsel anlamda birazcık rüyalar, uyku düzeni hakkında bazı zamanlar karışıklıklar, bilinçaltı hakkında mevzularda kısıtlanmalar getirebilecek. Gizli düşmanlıkları öğrenebileceğiniz ve bazı zamanlar “herkes bana hasım mı acaba?” diyeceğiniz ve kendi bilincinizle, kendinizle savaşınızın olacağı bir devre yaşayacaksınız. 25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçtiğinde ilişkiler, evlilik, aile yaşamı ve kariyerle alakalı bu iki aks içinde bir değişiklik dönüşüm yaşama döneminiz olacak. 20 Mayıs tarihinde Mars Aslan burcuna geçtiğinde ilişkileriniz hakkında savaşım ederek o savaşları kazanabileceğiniz bir süreç fakat repertuvar da alacaksınız ve gücü elinize geçireceksiniz.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI YENGEÇ BURCU YORUMU

EĞLENCE VE COŞKUYA HAZIR OLUN!

Venüs 5 Haziran’da Aslan burcuna geçiyor, Koç burçlarının eğlenceli dönemleri olacak. İlişkilerde parlama ışıldama dönemi. Aşk hayatınız Maşallah biri geliyor biri gidiyor ya 5 Haziran itibariyle bereket bolluk sizinle. Aşk ritüeli patlatma zamanı!

AY DÜĞÜMLERİ BURÇ DEĞİŞTİRİYOR!

13 Temmuz oldukça önemli! Ay düğümleri burç değiştiriyor ve Kuzey düğüm Koç burcuna geçecek, diyecek ki size: İleri! 13 Temmuz’dan itibaren kendinizle alakalı yapamadığınız önünüze mani konulan her ne var ise bununla alakalı savaşarak savaşım ederek adım atarak hasılatlar elde edeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

ASLAN BURCUNDA VENÜS RETROSU!

24 Temmuz mühim bir tarih! Aslan burcunda Venüs retrosu başlıyor. Aşk hayatında eskilerin gelebileceği yanlış kararlar verebileceğiniz bir devre olabilir. 24 Temmuz öncesinde evlenme ihtimaliniz oldukça yüksek. Venüs Aslan burcunda retro yapmış olduğu için ilişkiler, arkadaşlıklar mevzusu ile alakalı yanlış adımlar atabilirsiniz ve uzun solukta pişman olabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmek, ani kararlar vermemek gerekiyor. 27 Ağustos’ta Mars Terazi burcuna geçtiğinde, 1- 1,5 ay süresince Koç burçlarında sinir, asabiyet, agresiflik, gerginlik ve bitkinlik yapabilecek.

KOÇ DOLUNAYI SİNİRLERİNİZE HAKİM OLUN!

29 Eylül’de 6 aşama Koç’ta oldukça mühim bir Koç dolunayı var bilhassa Koç burcunun ilk 10 derecesinde doğanlar için sinirlerinize hakim olun! Bir şeyleri net koparmak ve yeni adımlar atmak ihtiyaç duyulan bir devre olacak, fakat burada “biz” değil Öncelikle kendinizi düşünmeniz ihtiyaç duyulan “ben” diyeceğiniz bir döneme işaret ediyor. Ancak Koç burçları doğası gereği her vakit ilkin kendini düşündüğü için bu aşamada kazançlı çıkabilirsiniz.

BORÇLANMAMAYA DİKKAT!

12 Ekim’de Mars Akrep burcuna geçiyor burada miras, kazançlar, mahkemeler, alacak verecek hususları hakkında bazı süreçler gündeme gelebilir. Geçmiş mevzular önünüze gelebilir bunun yanı sıra borçlanmamaya dikkat edin.2023 senesinde “Mesele Sizsiniz”! Kendinizle alakalı değişim-dönüşüm, ilişkilerle alakalı değişim-dönüşüm, bekar Koçların evlenmesi, evli Koçların ilişkileri hakkında bir yeni bir döngüye girmesi mevzubahis olacak. Yine bir ortaklığa adım attığınızda büyük karlı ortaklıklar olacak fakat kendi çıkarınızı ilkin düşünmeniz gerekecek. 2023 yılı birazcık bireysel bir yıl, o yüzden Koç burçlarına kazandıracak diyebiliriz fakat gene de yapıcı egoist olmakta yarar var. Koç burcu için lapis lazuli taşı ve çakra ağacını da kullanabilmeniz mümkün hem zihinsel anlamda odaklanmayı ve sizin gelgitleriniz var ise bunu dengelemeyi sağlayacak.

İlginizi Çekebilir;  Bu burçlar hem ilişkide hem evlilikte dikiş tutturamıyor! İşte aşktan yana şansı olmayan burçlar

2023 KOÇ BURCU KARİYER

MERKÜR RETROSU NASIL ETKİLEYECEK?

Bu sene Ocak-Nisan sonu ve Ağustos sonu toprak grubu burçlarında Merkür retroları yaşanacak. Koçlar bu sene iş, kariyer, finansal konular, çabalama hayatları ve sağlıkları hakkında mühim değişiklikler ve kim bilir sorun yaşadıkları mevzulara yeniden geri dönme geriye bakıp onları revize etme imkanı bulacaklar.

2023’TE KOÇ BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

25 Mart’ta Mars Yengeç’e geçtiğinde ilişkiler, evlilik, aile yaşamı ve kariyerle alakalı bu iki aks arasında  bir değişim-dönüşüm yaşama döneminiz olabilir. 20 Mayıs’ta Mars Aslan’a geçtiğinde ilişkileriniz hakkında savaşım ederek o savaşları kazanabileceğiniz bir süreç olacak fakat repertuvar da alacaksınız ve gücü aslında elinize geçireceğiniz bir döneme işaret ediyor.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar