Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI OĞLAK BURCU YORUMU

2023 YILI OĞLAK BURCU YORUMU

admin admin -
502 0

2023 YILINDA OĞLAK BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 OĞLAK BURCU GENEL YORUMU

Akrep-Boğa aksındaki tutulmalar size iyi geldi. 2022 yılı ve 2023’ün ilk yarısı Oğlak burçları için olabildiğince verimliydi, ikinci yarısında Jüpiter Boğaya geçecek, orada da gene oğlak burçlarına güç verecek fakat her şeyi negatifini öğrenmeye bayılan bu pesimisttik burçlar, 13 Temmuz’dan itibaren Ay düğümleri burç değiştirdiğinde odak noktanız aile ev ve kariyer içinde bazı durumlarda sıkışıp kalmış hissetme ve bununla alakalı çok büyük değişiklik dönüşüm yaşama süreci olacak. Çünkü Koç-Terazi aksındaki tutulmalar Oğlakları birazcık da sağlı sollu pataklıyor fakat o döneme kadar hasadınızı yapın.

NEGATİF DÜŞÜNCELERDEN KAÇININ ÇEKİM YASASI OLDUKÇA KUVVETLİ

Öncelikle 7 Ocak’ta Güneş Merkür kavuşumlu bir Yengeç dolunayı var. Yeni yıla kuvvetli bir enerji ile kendinizi iyi hissederek ve daha güncellenmiş daha hareketlerinde ölçülü bir ihtimal olayların artık pozitifini görebileceksiniz. Çünkü Ay düğümleri Boğa ve Akrep aksında daha pozitif ini görmeye yönünde olabilirsiniz. Güneş Merkür kavuşumlu Yengeç dolunayı size olumsuz düşünme diyecek! Çekim yasasının, bilhassa Oğlak burçları için olabildiğince çalışacağı bu zamanda yeni yıla başlangıçla beraber hayatınıza doğru kişiyi ve işi çekmeye niyet edebilirsiniz. Sevgi dolu hoş bereketli ilişkilere niyet edebilirsiniz. Düşündüğünüz her şey bu süreç içinde sizi bulabilir.

KOVA BURCUNDA YENİAY MADDİ KAZANÇ GETİRECEK

21 Ocak’ta bir Kova yeniayı var ki en sevdiğiniz şey, para geliyor. Maddi kazanç, yeni anlaşmalar, imzalar Mars ve Merkür de retrodan çıkacağı için artık hamle yapacağınız dönemler olacak. Özellikle o dönemlerde yapacağınız anlaşmalarda “Sitrin” taşını takın, Oğlak burcunun taşımış olduğu pozitif kanaat bereket bolluk getiren bir taştır. Maddi hasılat ve para elde edebileceğiniz bir devre olacak iyi değerlendirin!

OĞLAK BURCUNUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ 

İlginizi Çekebilir;  Burcunuza göre hangi gelinliği tercih etmelisiniz

VENÜS JUPİTER KAVUŞUMU OĞLAKLAR İÇİN EN UĞURLU GÜNLERİ GETİRİYOR

20 Nisan’da Koç burcundaki Güneş tutulmasından ev aile hususları hakkında etkileneceksiniz. 14 Ekim’de Terazi burcundaki Güneş tutulması da kariyer hayatınız hakkında iniş çıkışlar ve sonlanmalar yaratacak ya da yeni bir başlangıç yapabileceksiniz. 5 Mayıs’ta Akrep burcundaki Ay tutulması Oğlaklara iyi gelecek akrabalardan yana destek, yeni yollar, seyahatler ve buralardan para kazanma mevzubahis olabilecek. 28 Ekim’de Boğa burcunda parçalı Ay tutulması var. Borç, alacak verecek, ameliyatlar, krizi fırsata çevirme, miras hususları gündeminizde olacak. Ocak-Nisan ve Ağustos sonundaki Merkür retroları, bilhassa Aralık sonunda yaşanacak Merkür retrosu ile Oğlak burçları bazı zamanlar gelgitli, kafaları karışık, yorgun, yanlış kararlar verebilecek bir noktada olabilirsiniz. Dikkat edin. Diğer döngülere baktığımızda aşk yaşamı ve toplumsal çevrenizle alakalı geçmişe yönelik sorunları çözmeniz gerekecek. 27 Ocak’ta Venüs Balık’tayken yeni seyahatler, tanışma planları, yakın çevreden yana yardımcı alacağınız bir süreç olacak. Mart başlangıcında Venüs Jüpiter kavuşumu var. 2023’ün en uğurlu en hoş dönemlerinden biri, aileden yana talih yardımcı getirecek bir dönem. Ev alma, satma, aile fertleri hakkında psikolojik şifalanma ve fırsatlar önünüze gelecek. 16 Mart’ta Venüs Boğa’ya geçiyor. Maddi hasılatlar elde edeceğiniz bir sürece gireceksiniz, yaz ortasına kadar iyi değerlendirin. Bu yıl keseleriniz dolacak. 21 Nisan- 15 Mayıs’ta Boğa’da Merkür retrosu var; krediler, kredi çekti iseniz bununla alakalı bazı sorunlar olabilir. Ödemeler, vergiler, miras hususları mahkemeler gündeminizde olacak ya da bir mahkemenin çözümü bu tarihlere muadil gelebilir. Bir ameliyat olacaksanız bu dönemlere muadil getirip geçmişteki bir yükü üzerinizden atabilirsiniz. 19 Mayıs’ta bir Boğa yeni ayı var. Venüs Sirius tesiri üstünde olacağı için bir krizin çözümünü getirecek. 5 Mayıs’ta Akrep burcunda Ay tutulması ani sorunlar ani krizler ani iniş çıkışlara muadil gelecek bir tarih olacak.

İlginizi Çekebilir;  Burcunuza Göre 2023 İçin İmza Kokunuzu Nasıl Seçersiniz?

MARSIN ASLANA GEÇİŞİYLE ZOR BİR DÖNEM SİZİ BEKLİYOR

20 Mayıs itibariyle Mars’ın Aslana geçmesi ile oğlaklar para kayıpları, güvenliğiniz hakkında sıkıntılar, şifrelerinizin bloke olması gibi ya da bir dolandırıcılıkla karşılaşırsınız buralara dikkat edin. Birine borç verirken iki kere düşünün! Alacak verecek hususları gündeminizde olacak ve bu aşamada 20 Mayıs sonra bazı sıkıntılar anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ekstra masraflar da gündeminizde olabilir. Sonrasında Aslan burcunda bir Venüs retrosu var, krizlere skandallara yanlış anlaşılmalara aleni bir süreçte olacaksınız. O krizlerden sakinlikle geçmeyi bilin! Venüs’ün Aslan burcundaki retrosu Eylül ayının ortalarına kadar sizi yoracak. Özellikle de hanımlarla alakalı sorunlara ve problemlere dikkat edin para kayıplarına da sebebiyet verebilir. 23 Ağustos 15 Eylül tarihlerinde de Merkür Başak burcunda retro yaptığında ise bazı beklediğimiz maddi yardımcı sunar hasılatları geri alabilirsiniz ya da hak edişleriniz vardır. Çok uzun zamandır bir borcun kapanmasını bekliyorsunuzdur, bu zamanda alırsınız ya da maddi anlamda bir birikim yapmışsınızdır, bu zamanda bir gayrimenkul alırsınız bunu değerlendirirsiniz. Maddi finansal yükseliş devri şeklinde de değerlendirebilirsiniz. Ama eskiye dair düşüncelerinizi gündeme getirmenizde yarar var. 9 Ekim itibarıyla daha huzurlu soluk aldığınız bir süreç olacak. Venüs Başak burcuna geçiyor. Aşk ve cinsellik hususları hakkında hareketlilik ve hoş zamanlar hoş dönemler, bunun yanı sıra müşterek işlerden maddi kazançlarınız da artacak, yatırımlardan kazanabileceksiniz. 12 Ekim 24 Kasım içinde Mars Akrep burcuna geçtiğinde Oğlakların gittiği yerde kavga gürültü çıkar. Bir ortama girdiğinizde arkadaşlarınız birbiriyle kavga eder gittiğiniz yerde ortalık karışır arkadaş etrafında birbirine sataşmalar olabilir. Dışarıdan sorunları sizin çözeceğiz ve müdahale edeceğiniz fakat çevrenizdeki insanların huzursuz ve olumsuz olabileceği bir dönem. Onlardan uzaklaşmak daha sakin ve izole kalmak istediğiniz bir süreç olabilir.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI BOĞA BURCU YORUMU

AKREP BURCUNDA YENİAY AŞK HAYATINIZ CANLANACAK

Akrep burcunda bir yeni ay var. 13 Kasım itibariyle aşk hayatınız canlanıyor toplumsal hayatınız canlanıyor ve yeni talihli adımlar atabilirsiniz. İş ve aşk yaşamı hakkında yeni başlangıçları bu zamanda yapabilirsiniz. Venüs Akrep burcuna geçtiğinde Aralık başlangıcında Oğlak burçları çevrelerinde yaşanmış olan entrikalardan hasılat elde edecek. Çevrenizde gayet fazla hanım figürü olabilir. Tutkulu ilişkiler başlangıçlar olabilir fakat bazı zamanlar kıskançlık krizleriyle de karşılaşabilirsiniz. Buraya dikkat edin. Kadın yöneticilerden yana yardımcı alacağınız bir süreç olacak. 15 Aralık sonra yolculuk ve yolculuklara dikkat edin ve senenin son retrosunda kafanız birazcık komplike olabilir, senenin sonlarına doğru ani kararlar vermekten kaçının.

2023 OĞLAK BURCU KARİYER

13 Temmuz’dan itibaren Ay düğümleri burç değiştirdiğinde odak noktanız aile ev ve kariyer içinde bazı durumlarda sıkışıp kalmış hissetme ve bununla alakalı çok büyük değişiklik dönüşüm yaşama süreci olacak. 14 Ekim’de Terazi burcundaki Güneş tutulması da kariyer hayatınız hakkında iniş çıkışlar ve sonlanmalar yaratacak ya da yeni bir başlangıç yapabileceksiniz.

2023’TE OĞLAK BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

Güneş Merkür kavuşumlu Yengeç dolunayı size olumsuz düşünme diyecek! Çekim yasasının, bilhassa Oğlak burçları için olabildiğince çalışacağı bu zamanda yeni yıla başlangıçla beraber hayatınıza doğru kişiyi ve işi çekmeye niyet edebilirsiniz. Sevgi dolu hoş bereketli ilişkilere niyet edebilirsiniz. Düşündüğünüz her şey bu süreç içinde sizi bulabilir. 13 Kasım itibariyle aşk hayatınız canlanıyor toplumsal hayatınız canlanıyor ve yeni talihli adımlar atabilirsiniz. İş ve aşk yaşamı hakkında yeni başlangıçları bu zamanda yapabilirsiniz.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar