Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI TERAZİ BURCU YORUMU

2023 YILI TERAZİ BURCU YORUMU

admin admin -
502 0

2023 YILINDA TERAZİ BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 TERAZİ BURCU GENEL YORUMU

13 Temmuz itibariyle Ay düğümleri Terazi ve Koç burcuna geçtiğinde Terazilerin bir çok evlenecek! Terazi burçları evlilik ve ilişkilerle alakalı çok büyük değişim-dönüşüm yaşayacaklar. Genel olarak esasen Teraziler aşk kadınları, aşk adamlarıdır. Onlar sevginin en hoş halini ve bir insanı iyi mi seveceklerini çok hoş bilirler. Ama bazı durumlarda o dengesizlikleri de yorar. Teraziler! 2023 senesinde karşı tarafı değil de kendinizi düşünmeyi öğrenmeniz ihtiyaç duyulan dönemleriniz olacak.

BU İKİ TUTULMAYA DİKKAT!

4 tutulma var bilhassa 2 tutulma Terazi için çok önemli. İlki 20 Nisan Koç burcundaki Güneş tutulması, İkincisi de 14 Ekim’de Terazi burcundaki Güneş tutulması. İkisi de Terazi burçlarının evlilik, ilişkiler, birliktelikler, ortaklıklarla alakalı mevzularda çok büyük değişim-dönüşüm yaşamasına ve adımlar atmasına sebebiyet verecek. Bu adımları da senenin ikinci yarısından itibaren gösterecekler.

AKREP BURCUNDA AY TUTULMASI!

5 Mayıs’ta Akrep burcunda bir Ay tutulması var. Maddi konular, gelir masraf finansal mevzularla alakalı değişiklik dönüşümlere işaret edecek.

SAĞLIĞINIZA ÇOK DİKKAT EDİN!

28 Ekim Boğa burcunda parçalı Ay tutulması var. Bu tutulma sağlık, çabalama hayatı, beraber çalıştığınız insanlarla alakalı değişim-dönüşüm ve sonlanmalara sebebiyet verebilecek. Özellikle bu aşamada sağlığınıza dikkat edin!

MERKÜR RETROLARI TERAZİ BURCUNU NASIL ETKİLEYECEK?

Bu sene toprak grubu burçlarında 3 adet Merkür retrosu var. Boğa Başak ve Oğlak burcunda olacak retrolar iş, kariyer, gizli saklı düşmanlıklar, maddi mevzularla alakalı değişim-dönüşüm getirecek ve bu mevzular geçmişte bu alanlarda olan ne var ise hesaplaşma yaşayacağınız zamanlar ve kayıplar bitişler yaşayacağınız zamanlara işaret edecek.

TERAZİ BURCU’NUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ

VENÜS KOVA BURCUNA GEÇİYOR!

4 Ocak’ta Venüs Kova burcuna geçiyor. Yeni yıla aşk ve ilişki hayatlarında talihli başlıyorsunuz. Yeni bir aşk, beraberlik noktasında Ocak ayının ortasından itibaren, Mars retrodan çıktıktan sonra adım atabilirsiniz. Şubat ayında ise maddi mevzular ve sağlıkla alakalı süreçler gündeminizde olacak.

RUH EŞİNİZİ BULACAKSINIZ!

Mart başlangıcında Venüs ile Jüpiter’in kavuşum yapması ile Terazi burçları çok garip günler sizi bekliyor! 20 Şubat itibarıyla Mart başlangıcında bu tesir güçlenecek, Venüs ilkin Koç burcuna geçecek sonra Jüpiter ile kavuşacak. Ruh eşiniz pat diye karşınıza çıkabilir! Kadersel karşılaşmalar, karmik eşler olabilir. Bu sene size yaşam arkadaşınızı getirebilir. Bundan ilkin yaşadıklarınızı unutun! 2023 senesinde tanıştıklarınız, bilhassa Mart ayında tanıştıklarınıza iyice bir bakın! Bu devre size uğurlu başlangıçlar uzun vadeli ya da evlilikle sonuçlanabilecek ilişkiler getirebilir ve bu tür kişilerle tanışabilirsiniz kalbinizi açın. Hatta o dönemde bir aşk ritüeli yapın! 21 Mart’ta Koç yeni ayı ile odağınız ilişkiler, ortaklıklar, beraber yapmış olduğunuz işler ve projeler olacak.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI YAY BURCU YORUMU

SATÜRN BALIK BURCUNA GEÇİYOR!

8 Mart’ta Satürn Balık burcuna geçiyor. 8 Mart itibariyle sağlığınıza dikkat edin. Bu devre itibariyle bağımlılıklarınız var ise bırakmak için çok doğru zamanlar! 8 Mart sonrasındaki süreç ve devre iş yaşamı ve çabalama yaşamı hakkında ekstra sorumluluklar getirecek. 25 Mart-20 Mayıs’ta Mars yengeç burcuna geçmesi ile Terazi burçlarına iş hayatında mücadele, bazı zamanlar çatışma, otorite dediğimiz kişilerle ego savaşları, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yüzünden yüz yüze gelmelere sebebiyet verecek. Bu tarihlerde sakin ve yapıcı olun.

VENÜS İKİZLER BURCUNA GEÇİYOR!

11 Nisan’da Venüs İkizler burcuna geçiyor. Bu size maddi anlamda bolluk, bereket, talih ve yolculuk planı getirecek. Bu devre itibariyle çıktığınız yolculuklardan tek başınıza iseniz tek başınıza dönmeyebilirsiniz ya da o yolculukta tanıştığınız insanlarla çok hoş eğlenceli dostluklar kurabilirsiniz. 20 Mayıs sürecindeki şahsi gezegen geçişleri burcunuzu olabildiğince etkileyecek.

AŞK HAYATINIZDA ÇALKANTILI DÖNEM!

Mayıs sonunda Mars Aslan burcuna geçiyor. Aşk hayatında çalkantılar, arkadaş kavgaları olabilir. Bir arkadaşınızı biri ile tanıştırırsınız, onlar birbirleriyle kavga eder ve üstünüze kalabilir, bu şekilde vakalar yaşayabilirsiniz. Bu mevzularda taraf olmayın, gayet fazla repertuvar üstlenmeyin. Kenardan geçin gidin.

İLİŞKİLERDE TERAZİNİZ ÇALIŞACAK!

5 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. İlişkilerde Rönesans dönemi! Eğlence ve coşkuya hazır olun! Bu devre itibariyle bilhassa bayanlardan yana destek sunar ve şanslar sizinle olacak.  13 Temmuz 2023’ten itibaren bir buçuk sene süresince Terazi burçlarının ilişkilerde devamlı dengeyi bulmak, hak, hukuk, hakkaniyet hikayelerinde gelgitleri olabilecek. Birtakım kayıplar yaşayabilecekler ya da geçmiş yaşamlarla alakalı karmik deneyimler yaşayıp geçmiş yaşamda karmada karşınıza gelecek insanoğlu mevzubahis olabilecek. Lütfen bu noktaya dikkat edin! O dönemlerde değişim-dönüşüm yaşayacaksınız fakat birazcık daha yapıcı egoist olmayı öğrenmeniz ihtiyaç duyulan süreçler olacak. Çok fazla kendinizden verirseniz 13 Temmuz 2023 itibariyle başlamış olacak bir buçuk sene süresince bazı zamanlar haksızlığa uğrama ihtimaliniz, hakkınızın yenmesi ihtimali gündemde olacak ve bundan da bir tecrübe elde edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir;  2023 yılında kişisel rakamınıza göre sizi neler bekliyor?

ASLAN BURCUNDA VENÜS RETROSU

24 Temmuz ile Eylül’ün başına kadar Aslan burcunda bir Venüs retrosu var. Çevrenizde toplumsal hayatınızda hanımlarla alakalı problemler, kavgalar, kıskançlıklar, arkadaş etrafında ego savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Yanlış bilgilendirme nedeniyle size iyi gelmeyecek bir sıfatla itham edilebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda haksızlığa uğrama hakkında mevzular gündeminizde olabilir. Kendi hakkınızı savunmanız gerekiyor. 2023 yılı Terazi burçlarına bunu öğretecek!

MARS TERAZİ BURCUNA GEÇECEK!

27 Ağustos 12 Ekim tarihleri arası en dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan tarihler. Bu dönemlerde Mars Terazi burcunda olacak. Sinirleriniz fazlasıyla gergin olabilir. Kazalar, yaralanmalar, sakatlıklarla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle spor yapıyorsanız sıra dışı sporlara karşı dikkat edin, yollarda dikkatli olun!

SİNİRLERİNİZE HAKİM OLUN!

Ani hiddet patlamaları sinirlenmeler nedeni ile ilişkilerinizde çift ilişkilerinizde kopma noktasına geleceğiniz dönemler olabilir, sakin olmanızda yarar var. 29 Eylül’de Koç dolunayı var. Özellikle ilişkilerde bazı bitişler ve sonlanmalara işaret edebilecek.

TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

Ekim ayında Terazi burcunda bir Güneş tutulması var, etkilerini Eylül sonu itibariyle hissetmeye başlayacağız. Hak, hukuk, hakkaniyet hususları gündeminizde olacak. Size meydana getirilen bir haksızlık gündeminizde olabilir. Bunun için savaşmak savaşım etmek sürecini başlatabilirsiniz. İkili ilişkiler, boşanmalar, evlilikler ve ortaklıklarla alakalı bazı sınavlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tutulmada talih sizden yana olacak. Tüm mücadelelerinizi Ekim ayında başlatmanız daha mantıklı olabilir, mahkemeler ve davalar da gündeminizde olabilir.

VENÜS TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR!

8 Kasım itibariyle Venüs Terazi burcuna geçiyor. Güzelleşme, estetik, aşk ve ilişkiler, kendini ön plana atma, parlama döneminiz! Kasım ayını enerjisi yüksek bir halde geçireceksiniz, Kasım sonra Mars’ın Yay burcuna geçmesi ile bilhassa yakın çevrede kavgalar, problemler, kardeşlerle alakalı sıkıntılar ve yollarda karşılaşabileceğiniz ani kazalar, dalgınlıktan kaynaklı yaşanabilecek bazı sıkıntılara dikkat edin! 2023’te değişecek, dönüşeceksiniz. Bekar Teraziler evlenecek, evli Teraziler birliktelikleri hakkında bazı hususları sorgulayacak. Odağınız ilişkiler, birliktelikler ve müşterek yapmış olduğunuz işler olacak!

İlginizi Çekebilir;  Burcunuza göre hangi gelinliği tercih etmelisiniz

2023 TERAZİ BURCU KARİYER

Boğa Başak ve Oğlak burcunda olacak retrolar iş, kariyer, gizli saklı düşmanlıklar, maddi mevzularla alakalı değişim-dönüşüm getirecek ve bu mevzular geçmişte bu alanlarda olan ne var ise hesaplaşma yaşayacağınız zamanlar ve kayıplar bitişler yaşayacağınız zamanlara işaret edecek. 8 Mart sonrasındaki süreç ve devre iş yaşamı ve çabalama yaşamı hakkında ekstra sorumluluklar getirecek. 25 Mart-20 Mayıs’ta Mars’ın Yengeç burcuna geçmesi ile Terazi burçlarına iş hayatında mücadele, bazı zamanlar çatışma, otorite dediğimiz kişilerle ego savaşları, yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar yüzünden yüz yüze gelmelere sebebiyet verecek. Bu tarihlerde sakin ve yapıcı olun.

2023’TE TERAZİ BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

Mart başlangıcında Venüs ile Jüpiter’in kavuşum yapması ile Terazi burçları çok garip günler sizi bekliyor! 20 Şubat itibarıyla Mart başlangıcında bu tesir güçlenecek, Venüs ilkin Koç burcuna geçecek sonra Jüpiter ile kavuşacak. Ruh eşiniz pat diye karşınıza çıkabilir! Kadersel karşılaşmalar, karmik eşler olabilir. Bu sene size yaşam arkadaşınızı getirebilir. Bundan ilkin yaşadıklarınızı unutun! 2023 senesinde tanıştıklarınız, bilhassa Mart ayında tanıştıklarınıza iyice bir bakın! Bu devre size uğurlu başlangıçlar uzun vadeli ya da evlilikle sonuçlanabilecek ilişkiler getirebilir ve bu tür kişilerle tanışabilirsiniz kalbinizi açın. Hatta o dönemde bir aşk ritüeli yapın! 21 Mart’ta Koç yeni ayı ile odağınız ilişkiler, ortaklıklar, beraber yapmış olduğunuz işler ve projeler olacak. Mayıs sonunda Mars Aslan burcuna geçiyor. Aşk hayatında çalkantılar olabilir. 2023’te değişecek, dönüşeceksiniz. Bekar Teraziler evlenecek, evli Teraziler birliktelikleri hakkında bazı hususları sorgulayacak. Odağınız ilişkiler, birliktelikler ve müşterek yapmış olduğunuz işler olacak!

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar