Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 2023 Astroloji Burç Yorumları
  4. »
  5. 2023 YILI YAY BURCU YORUMU

2023 YILI YAY BURCU YORUMU

admin admin -
508 0

2023 YILINDA YAY BURÇLARINI NELER BEKLİYOR? AŞK, KARİYER, İLİŞKİLER…

2023 YAY BURCU GENEL YORUMU

2023’te Jüpiter Koç’ta, Ay düğümleri Koç-Terazi aksında. Yay burçlarına aşk geliyor, büyük aşk! Ünlü olmak, şöhret sahibi olmak isteyen Yay burçları çok tanınmış olacak ve medyada Yay burçlarını gayet fazla göreceğiz. Yay burçlarının o neşesi enerji yaşamı bir lunapark gibi görmesini o denli iyi anlıyorum ki bu sene hem eğleneceğiniz hem aşka doyacağınız ilişkilerle büyüyeceğiniz ve ön planda olup ışığınızın parlayacağı bir sene olacak!

YAY BURCU’NUN 2023’TE ŞANSLI GÜNLERİ

KOÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI!

20 Nisan’da Koç burcunda anaretik derecede bir Güneş tutulması var ki Yay burçlarına çok büyük bir aşk getirebilir.

HAYATINIZIN AŞKIYLA TANIŞMA FIRSATI!

Bekar Yay burçları hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz, evli ve bebek sahibi olmak isteyen Yay burçları bebek sahibi olabilir ya da çocuğunuzla alakalı çok büyük bir başarı ve hoş gelişmeler gündemde olabilir! Uğurlu ve talihli bir tutulma sizin için.

TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI!

14 Ekim’de Terazi burcunda Güneş tutulması var. Bu da toplumsal çevre, arkadaşlıklar, yöneticilerden yana gelen desteklerle alakalı Yay burçlarına yeni kapılar yeni ufuklar açacak. Yılın iki tutulmasına da Yay burçlarının maddi ve sağlıkla alakalı mevzularda dikkat etmesi gerekiyor.

SAĞLIK PROBLEMLERİNE DİKKAT!

5 Mayıs’ta Akrep burcunda bir ay tutulması var burada sağlığınıza, ani sıhhat problemlerine, iş hayatında ani krizlere, beraber çalıştığınız insanlarla yaşayabileceğiniz problemlere karşı aleni etkisinde bırakır alıyorsunuz, dikkatli olun! 28 Ekim’de de Boğa burcunda parçalı bir Ay tutulması var. Maddi anlamda hacizlik olmayın. Ekstra masraflar yapmamaya dikkat edin. Gelir masraf dengenizle alakalı birtakım değişiklikler ve krizler yaşayabilirsiniz.

MERKÜR RETROLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Bu sene Nisan sonu Ağustos ve Ocak’ta 3 adet Merkür retrosu var hepsi Toprak grubu burçlarında ve sizi bilinçaltı, ruhsal konular, uyku problemleri, gizli saklı düşmanlık hikayelerinde etkileyecek.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI BAŞAK BURCU YORUMU

Maddi kaynaklarınıza ve sağlığınıza dikkat edin. Ani sıhhat sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Sakin kalın, enerjinizi muntazam kullanın!

VENÜS KOVA BURUCUNA GEÇİYOR!

2023 Ocak ayında seyahatler yolculuklar gündeminiz olacak. Hatta aşk dolu bir yolculuk yapabilirsiniz. Yolculukta tanıştığınız bir hanım ya da bir erkekten çok etkilenebilir, onunla bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve bunun yanı sıra maddi anlamda da hasılat elde edeceğiniz seyahatler yolculuklar yapabilirsiniz. Iş bundan dolayı da yapabilirsiniz.

RAHAT BİR NEFES ALACAKSINIZ!

14 Ocak’ta Mars retrosu İkizler burcunda bitiyor ve Yay burçları artık birazcık huzurlu soluk alacaklar evli Yay burçları şayet evliliğinizi bitirmediyseniz 14 Ocak’tan sonra bitirmezsiniz! Evlilik, birliktelikler, ortaklıklarla alakalı krizler 2023’ün Ocak ayında devam edebilir. Ocak ayının ortası gibi o sakinleşmeyi ve rahatlamayı göreceksiniz. 2023’ün geldiğini o yüzden Ocak sonu gibi anlayacaksınız!

YAŞAM ENERJİNİZ YÜKSELECEK!

20 Şubat itibariyle Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle Yayların o hayat ateşleri hayat enerjileri çok yükselecek. Çok dikkat çekecekler, çok tanınmış olacaklar. Yaptıkları işler çok gündemde olacak. Kadınlardan yana yardımcı alabilecekler ve âşık olabilecekler. Aşka kendinizi açın ve izin verin! Mart başı bilhassa Venüs Jüpiter kavuşumu Yay burçlarına çok iyi gelecek mühim başlangıçları adımları 2023 Mart başlangıcında atın, çok karlı çıkarsınız.

SATÜRN BALIK BURCUNA GEÇİYOR!

8 Mart’ta Satürn Balık burcuna geçiyor. 8 Mart’tan itibaren Satürn’ün balık burcuna geçmesiyle Yay burçları artık birazcık daha hayatında birliktelikler, iş hayatı, beraber çalmış olduğu kişilerle alakalı sorumluluklar almak halinde kalacaklar. 11 Nisan’da Venüs’ün İkizler’e geçmesiyle size çok iyi gelecek, hoş bir yol arkadaşlığı yapacağınız bir partnerle tanışmanız ya da beraber olduğunuz kişiyle uzun vadeli plan yapma sürecine girmeniz mevzubahis olabilir.

MARS YENGEÇ BURCUNA GEÇİYOR!

25 Mart-20 Mayıs içinde Mars Yengeç burcunda olacak. Çok fazla harcamamaya, borçlara dikkat edin. Özellikle bu tarihlerde hiç kimseye borç vermeyin o borcunuzu geri alamazsınız!

İlginizi Çekebilir;  Burçların ait oldukları meslekler !

MARSİYEN YAY DOLUNAYI!

4 Haziran 2023 Marsiyen bir Yay dolunayı var. Yay burçlar için senenin en mühim dolunaylarından biri. Hayatınızda birtakım mevzularda kapanışlar sonlanmalar olacak. Ani hiddet patlamalarına ego savaşlarına dikkat etmekte yarar var. Özellikle ametist taşı takın! Çünkü yaylar bir taraftan da sevinçli eğlenceli merküryen de burçlardır. Şansı hayatlarına bakış açısıyla düşünceleriyle çekerler. 5 Haziran sonrası yolculuk planlarınızı yapabilirsiniz, o süreçten itibaren olabildiğince eğlenceli geçecek.

HER ŞEY AÇIĞA ÇIKIYOR!

18 Haziran 2023’te İkizler burcunda Neptün kareli bir yeni ay var. İlişkide aldatıyorsan aldatılıyorsan ortaya menfaat ya da birtakım belirsizlikler var ise ilişkilerin içinde bunlarla alakalı netleşmeler yaşarsın. Temmuz’un sonuna doğru Aslan burcunda bir Venüs retrosu var, maddi mevzular eskiye dair borçlar krediler ya da vergilerle alakalı mevzular gündeminde olabilir bunun yanı sıra yolculuk ve yolculuklarla alakalı iptaller ertelemeler ve birtakım sorunlar, maddi şeklinde de sorunlar yaşayabilirsin. 23 Ağustos-15 Eylül Yay burçlarının iş hayatlarında yanlış anlaşılmalar gayet fazla her şeyi didiklemek kılı kırk yarmayla alakalı birtakım kişilerle sorunlar yaşamalarına sebebiyet verebilir, işlerinde aksamalar ertelemeler iptaller olabilir. Bu iptaller 15 Eylül sonra normale dönecek.

VENÜS TERAZİ BURCUNA GEÇİYOR!

8 Kasım’da Venüs Terazi’ye geçiyor. Flört ve aşk enerjisi yükselecek. 24 Kasım’da Mars Yay’a geçiyor ve senenin son dönemini olabildiğince gerilmiş asabi fevri geçirebilirsiniz, buraya dikkat edin. Bağışıklığınıza ve ateşli hastalıklara dikkat edin. Mücadele etmeniz ihtiyaç duyulan mevzularla alakalı savaştıkça kazanacağınız, kazandıkça dönüşeceğiniz bir sene olacak!

2023 YAY BURCU KARİYER

5 Mayıs’ta Akrep burcunda bir ay tutulması var burada sağlığınıza, ani sıhhat problemlerine, iş hayatında ani krizlere, beraber çalıştığınız insanlarla yaşayabileceğiniz problemlere karşı aleni etkisinde bırakır alıyorsunuz, dikkatli olun! 8 Mart’tan itibaren Satürn’ün balık burcuna geçmesiyle Yay burçları artık birazcık daha hayatında birliktelikler, iş hayatı, beraber çalmış olduğu kişilerle alakalı sorumluluklar almak halinde kalacaklar.

İlginizi Çekebilir;  2023 YILI KOÇ BURCU YORUMU

2023’TE YAY BURCU AŞK, EVLİLİK İLİŞKİLERİ

20 Nisan’da Koç burcunda Anaretik derecede bir Güneş tutulması var ki Yay burçlarına çok büyük bir aşk getirebilir. 20 Şubat itibariyle Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle Yayların o hayat ateşleri hayat enerjileri çok yükselecek. Çok dikkat çekecekler, çok tanınmış olacaklar. Yaptıkları işler çok gündemde olacak. Kadınlardan yana yardımcı alabilecekler ve âşık olabilecekler. Aşka kendinizi açın ve izin verin! 8 Kasım’da Venüs Terazi’ye geçiyor. Flört ve aşk enerjisi yükselecek.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2023! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor?

İlgili Yazılar