Astrolojizm

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Astroloji
 4. »
 5. Akrep Burcu Kadını Özellikleri Neler?

Akrep Burcu Kadını Özellikleri Neler?

admin admin -
530 0

Akrep burcu kadını, burç ve astroloji dünyasında en ihtişamlı gruplar içerisinde yer alıyor. Akrep burcuna sahip kadınların kişilik özellikleri, yaşam tarzları ve düşünce yapıları diğeri burçlara göre oldukça etkileyici görünüyor. Akrep burcu kadınının en oldukça ilgi gören özellikleri içerisinde ise dobra olması, lider ruhlu bir yapıya sahip olması geliyor.

Akrep burcu kadını özellikleri neler?

Astroloji dünyası bazen o kadar karmaşık bir hal alıyor ki, kişilerin sahip oldukları burçlar ile yakından uzaktan bir bağlantısı olmadığını görmek bile söz konusu olabiliyor. Ancak burçların altında yatan anlamlar, aslında her kişinin gizli saklı de olsa kişilik özelliklerini, yapılarını ya da düşünce tarzlarını ifade edebilecek güce sahiptir. En oldukça araştırılan, en oldukça ilgi duyulan burçlardan biri ise akrep burcudur.

Akrep burcu kadını ağırbaşlı, asla kimseye kolay kolay gülümsemeyen bir yapıda olarak bilinse de akrep burcuna sahip kişilerin önemli özelliklerinden biri gerçekten sevdikleri, değer verdikleri kişiler için mücadeleci bir ruha sahip olmalarıdır. Akrep burcuna sahip kişiler, “Akrep burcu kadını özellikleri neler?”, “Akrep burcu aşk uyumu nasıl?” gibi araştırmalar yapıyorlar. Peki, akrep burcu kadını özellikleri nelerdir? Akrep burcu aşk uyumu nasıldır?

İçindekiler

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcunu bu kadar tanınan kılan kusursuz sebeplerden biri, asla elbette ki karakteristik özellikler açısından diğeri burçlardan oldukça daha farklı bir yapıda olmalarıdır. Aşkta, cinsellikte ve yaşam tarzında diğeri burçlara göre oldukça farklı hareket eden akreplerin kişilik özelliklerinin altında oldukça inanılmaz bir güç yatıyor. Akrep burcu kadını ise, akrep erkeğine göre oldukça daha farklı bir yapıya sahiptir. Akrep burcu kadını özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Akrep burcu kadını, hem akıllı hem de hırslıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman akrep burcu kadınlarının istediklerini koparabilecek bir güçte olması, planlarını akıllıca yapması ve elde etmek istedikleri şeyler için sonuna dek savaşabilecek olması ön plana çıkmaktadır.
 • Ne kadar sert olursa olsun temiz kalpli ve alçak gönüllü bir yapıdadır. Akrep burcu kadını özellikleri içerisinde en oldukça ortaya çıkan özelliklerden biri de temiz kalpli olmaları, aynı zamanda oldukça alçak gönüllü olmaları yer alır.
 • Akrep burcu kadınları ne kadar soğuk görünseler de samimiyeti severler. Samimiyetten, dürüstlükten ödün vermeden yaşamlarını sürdüren akrep burcu kadınları kendilerine dahi yalan söyleyemeyecek bir kişiliğe sahiptir. Samimiyet, dürüstlük ve yalanlardan uzak ilişkiler onlar için kıymetlidir.
İlginizi Çekebilir;  Astrolog Aygül Aydın Kimdir, Kaç Yaşında? Aygül Aydın Hakkında Merak Edilenler
 • Aile, akrep burcu kadını için her şeydir. Ailelerine ve sevdiklerine değer veren, onlar için mücadele etmeyi göze alan akrep burcu kadınları sevgisinden asla şüphe ettirmez. Çok kolay sevemese de sevdiği zaman, sevdiği insanlar için bir oldukça şeyi göze alabilecek ve ailesi için her şeyi yapabilecek bir yapıya sahiptir.
 • Çekiciliklerini ve dobra oluşunu yürüyüşlerinden bile belli ederler. Akrep burcu kadınları oldukça çekici ve dobra bir yapıya sahiptir. Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak karşı cinsi yürüyüşlerinden bile kendilerine çekmeyi başarırlar.

Akrep burcunun genel olarak kişilik özellikleri bu şekildedir. Aynı zamanda akrep burcu aşk uyumu da merak edilen konular arasındadır. Astrolojinin, sahip olunan burca göre aşk ve cinsellik yakınlığını sıralamak ihtimaller içerisinde olan bir durumdur. Peki, akrep burcu aşk uyumu nasıl? İşte, akrep burcu kadını aşk uyumu!

Akrep Burcu Aşk Uyumu Nasıl?

Akrep burcu aşk uyumu, özellikle akrep burcuna sahip kişiler tarafından en oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. Diğer burçlarla ve partnerleri ile aralarındaki uyumu ölçmek isteyen akrep burcu kadınları, kendilerine İdeal partner adayının burcunu merak ederler. Akrep burcuna hem aşk, hem cinsellik hem de birliktelik açısından bakıldığında İdeal burçlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Aşk ve birliktelik açısından, akrep burcu aşk uyumu için İdeal burçlar şu şekildedir; Akrep, Boğa, Başak ve Kova.
 • Cinsel birliktelik açısından, akrep burcu aşk uyumu için İdeal burçlar şu şekildedir; Boğa, Akrep, Başak, Kova ve Aslan.

Akrep burcunun genel özellikleri ve aşk uyumu yukarıdaki gibidir. Bunun yanı sıra merak edenler Koç burcu aşk uyumu yazısına da şuradan göz atabilirler; Koç Burcu Aşk Uyumu Nasıl? Koç İle En Uyumlu Burçlar Neler? (2022)

İlginizi Çekebilir;  Karabasan nedir? Neden gelir? Karabasan nasıl geçer?

İlgili Yazılar