Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kadın
  4. »
  5. Bordo Elbiseye Makyaj

Bordo Elbiseye Makyaj

admin admin -
458 0

Bordo rengi hem elbiselerde hem de mobilyalarda en oldukça tercih edilen renkler içerisinde yer almasının yanı sıra oldukça alaka çekici olmasıyla da göz alıcılık sağlamaktadır. Bu noktada bordo renkli elbise tercihi yaptığınızda mutlaka elbiseniz ile uyumluluk sağlayacak olan makyajı ve aksesuar kullanımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Aynı zamanda bordo rengi diğeri renklere göre oldukça daha farklı anlamlara sahip olabilmektedir. Özellikle bu renk zarif, şehvetli ve gizemli görünmeye yardımcı olmaktadır. Bordo elbiseye makyaj yaparken mutlaka kahverengi ya da koyu kırmızı renk tonlarını kullanmaya özel göstermeniz gerekmektedir. Bordo renk elbise giyen bir kişinin makyajında mutlaka dudaklarını ön plana çıkarması gerekmektedir. Böylece hem alaka çekici hem de göz alıcı bir görünüm elde etmek ihtimaller içerisinde olacaktır.

Bordo renk elbise göz makyajı için far tercihi olarak mutlaka daha doğal ve açık tonlar tercih edilmelidir. Genellikle göz makyajı için mavi, pembe ya da kırmızı tonlar tercih edebileceğiniz gibi genellikle en İdeal tonlar kahverengi ya da nude renkler olmalıdır.

Bordo Elbiseye Makyaj

Aynı zamanda bordo elbiseye makyaj yaparken mutlaka elmacık kemiklerinizi vurgulamamız gerekmektedir. Böylece keskin yüz hatları ve ön plana çıkmış dudaklar ile elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Bordo Elbiseye Ne Renk Takı Gider?

Bir kombin içerisinde şayet olmazsa olmazlardan biri olan takı mutlaka elbise ile ve elbisenin rengiyle uyumlu olarak tercih edilmelidir. Buradan çıkarılacak anlam şu olmamalıdır bordo elbise gidiyorsam bordo renk takı takmalıyım. Bu düşünce oldukça yanlış ve kişinin güzel görünümünü ortadan kaldıran bir düşünce olmaktadır.

Bordo Elbiseye Makyaj

Çünkü aynı rengi bir oldukça noktada kullanmak asıl vurgulanmak istenen unsuru ortadan kaldıracaktır. Genellikle en büyük parça her zaman en dikkat çeken niçin olması gerektiği için elbisenin üzerine yapılan makyajla, ayakkabıda takıda ya da çantada elbiseyi bastıracak herhangi bir niçin bulunmamalıdır. Bu nedenle bordo elbiseye ne renk takı gider? Sorusuna cevap olarak daha sade ve şık tonlarda ve genellikle pırlanta tarzında takı tercihi yapmanız gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Mide ekşimesi neden olur?

Bordo rengi elbise kendi kendine bile çekici olduğundan kaynaklı bu elbisenin üzerine kullanılan herhangi bir unsurun daha alaka çekici olması elbiseyi tamamen sönük hale getirecektir.

İlgili Yazılar