Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Astroloji
  4. »
  5. Psişik Yetenekleri Uyandırmak için Unicorn Enerjisinin Kullanımı

Psişik Yetenekleri Uyandırmak için Unicorn Enerjisinin Kullanımı

admin admin -
539 0

Üst benliğinize ulaşmak için bu esrarengiz yaratıkların güçlerini kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Diana Cooper iyi mi kullanabileceğinizi açıklıyor…

Bütün unicornlar (tek boynuzlu atlar) aydınlanmamıza yardım eder ve daha yüksek boyutlara geçmemizi sağlar, yani şayet istersek tam dönüşüm mümkündür. Unicornlar her yerdedir ve şayet bunu okuyorsanız, onlarla tanışmaya hazırsınız demektir.

Unicornumun bana ilk kez görünüp saf beyaz enerjisiyle dokunmasının üstünden uzun seneler geçti.

Onun bir unicorn bulunduğunu ayrım ettiğimde hissettiğim luğu hatırlıyorum, zira o zamanlar ben de bir çok insan gibi unicornların efsanevi ve mitolojik yaratıklar bulunduğunu düşünüyordum.

Medyumlar ve mistikler diğer boyutlarda gördükleri varlıkları tasvir ettikleri için eski hikayelerin hala süregeldiğini biliyor olmama rağmen, unicornlara hiç bir vakit inanmamıştım. Fakat sonrasında, tıpkı meleklerin önümde belirip benimle telepatik iletişim kurarak ilgimi çekmeleri gibi, unicornlar da benden insanlara kendilerini anlatmamı istemeye başladı. Onların elçilerinden biri olmaktan saadet ve haysiyet duydum.

Büyülü Enerji

Unicornlar kozmik düzeyde bir öbek bilincidir. Kâinatın çevresinde dolaşıp sevinç ve bolluk saçan saf elmas beyazı renginde yoğun bir fer kümesi hayal edin. Bu, unicorn enerjisidir. Muazzam fer varlıkları olan unicornlar rastgele bir şekle girebilirler. Bir unicorn, karşınıza bir ışık, gök cismi ya da elmas şeklinde ve rastgele bir renkte çıkabilir. Bununla birlikte, unicornlar, Kaynak ve Galaksiler Arası Meclisi tarafınca kendileri için seçilmiş olan at şeklini sever ve hürmet duyarlar, zira at, gücü ve özgürlüğü temsil eder. Bu sebeple, genelde bembeyaz atlar olarak vücut bulurlar ve mistik ressamlar ya da heykeltıraşlar onları genelde bu yolla betimlemeyi tercih eder.

Unicornlar tamamiyle aydınlanmıştır, bu sebeple alınlarındaki üçüncü göz sonuna kadar açıktır ve o denli parlak bir fer saçar ki bu fer katı bir cisim gibi görünür ve spiral bir boynuz şeklini alır. Unicorn boynuzuyla dokunduğunda sizi aydınlığa kavuşturur ve frekansınızı yükseltir. Spiritüel malumat birikimlerini direkt olarak bilincinize yükleyebilir ve hatta zihninizde köklü değişimler yapmak için bir ya da çok sayıda çakranıza fer yayabilirler.

İlginizi Çekebilir;  Rüyada arı görmek nedir? Rüyada bal arısı görmek ne demek? Rüyada arı sokması ne anlama gelir?

Bir unicorn, kimi zaman, enerji alanlarınıza bir fer pınarı yağdırarak sizi kutsar. Unicornlar, dengede durmalarına ve sizin de dengede kalmanıza destek olmalarına karşın dişil enerjiye sahiptir.

Diana Cooper melekler, gök cisimleri, unicornlar ve göğe yükselme hakkında çalışmaları ile bilinmektedir ve insanların spiritüel kabiliyetlerini ve gizli saklı psişik güçlerini kullanmalarına destek olmaktadır.

Mağazada Unicorn Serisini keşfedin!

Mağazada charm kategorisini keşfedin!

Kaynakça: Uzman yazar Diana Cooper

İlgili Yazılar