Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rüya Tabirleri
  4. »
  5. Rüyada Altın Sandığı Bulmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Altın Sandığı Bulmak Ne Anlama Gelir?

admin admin -
553 0

Rüyada altın görmek diyanet yorumuna göre birçok hayrın işaretçisidir. Rüyalarda görülen semboller her ne kadar farklı yorumlara açık olsa da genel itibariyle altın görmek mümin kimseler için içinde büyük sırlar taşımaktadır. Rüyada altın gören kişinin; hanesinin bereketleneceği, hayırlı kimselerle tanışacağı ve yakın zamanda bir yakın bir kişinin evleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Altın Sandığı Bulmak Ne Anlama Gelir?
Rüyalar içinde taşıdığı farklı işaretlere göre farklı tabirlere sahiptirler. Tek başına altın görmek farklı bir mana içerirken birçok altının bir arada görülmesi ya da sandık içinde altın görmek farklı anlamlara gelir. Rüyada altın bulmak ya da altın dolu bir sandık görmek hakkında İmam Nablusi (r.a) şu yorumu yapmıştır; kişinin rüyasında altın ve değerli ziynet eşyası dolu sandık görmesi, dünya hayatında makam elde edeceği ve sorumluluğunun artacağına işaret etmektedir. Bu yönüyle hem hayırlı hem de dikkat edilmesi gereken bir rüyadır.

Rüyada Büyük Altın Görmek Ne Demektir?
Rüyada altın görmek çoğu açıdan hayırlı ve güzel tabirlere sahiptir. Rüyada büyük altın görmek hakkında yapılan yorumlarda buna paralellik göstermektedir. Tek parça halinde büyük bir altın ya da altın külçesi görmek; bekâr bir kimse için hayırlı bir kısmeti işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüyayı evli bir kişi görüyorsa onun için de sıkıntılarından büyük ölçüde kurtulacağı ve ferah bir döneme gireceği rivayet edilmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Rüyada tabut görmek ne anlama gelir? Rüyada boş tabut görmek ne demektir? Rüya tabirleri!

İlgili Yazılar