Astrolojizm

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Rüya Tabirleri
  4. »
  5. Rüyada tabut görmek ne anlama gelir? Rüyada boş tabut görmek ne demektir? Rüya tabirleri!

Rüyada tabut görmek ne anlama gelir? Rüyada boş tabut görmek ne demektir? Rüya tabirleri!

admin admin -
586 0
Rüyada tabut

İnsanların rüyaları bilinçaltı dışavurumu olarak varsayılmaktadır. Bu nedenle rüyalar gerçek hayatla bağlantılıdır ve kişilere gerçek hayatları ile ilgili ipuçları verir.

Ölüm korkusu ise rüyalarda sık sık insanların karşısına çıkan duygu durumlardan biridir. Ölüm insanlar için her zaman korkutucu ve uzak kalınması gereken durumlardan biri olarak görülmüştür.

İnsanın yaşı kaç olursa olsun ölümü kabullenmekte oldukça güçlük çeker. Bu nedenle insanlar rüyalarında tabut gördüğünde paniğe kapılarak ölümle bağlantı kurar.

Ölümün en yakın hissedildiği anlardan biri insanın rüyasında tabut görmesidir. Bu nedenle rüyada tabut görmek oldukça merak edilen rüyalar arasındadır.

Peki rüyada tabut görmek ne anlama gelir? Rüyada boş tabut görmek ne demektir? İşte rüya tabirleri…

Rüyada tabut görmek ne anlama gelir?

Rüyada tabut görmek birçok anlama gelmektedir. Olumlu ya da olumsuz olarak yorumlanan bu rüya hakkında görülen tabutun durumu anlamını değiştirmektedir. Boş tabut yakınlarınızdan birinin, dolu tabut ise ev halkından birinin ölümüne işaret olarak yorumlanır.

Bunun yanı sıra rüyada tabut görmek, sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmak anlamına gelir. Aynı zamanda tabut bahtın ve şansın kapanmış olması anlamına da gelmektedir. Rüyada tabutta kendini görmek ise zenginlik, bolluk ve mutluluk dolu bir yaşam sürüleceği anlamı taşır.

Rüyada tabut taşıdığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada tabut taşıyanları görmek, erkekse, zor bir zamanda birbirine destek olan, güç ve sırt veren insanlara ve bu insanları bir araya getirecek bir gelişmenin yaşanmasına yorulur.

Rüyada tabut taşıyan kadınlar görmek, kadın dayanışması sayesinde elde edilecek başarılara, zaferlere ve kadınlar adına birtakım kazanımlara yorulur.

İlginizi Çekebilir;  Rüyada beyaz giymek ne anlama geliyor? Rüyada beyaz elbise giymek ne demek? Rüyada beyaz gelinlik giymek nedir?

Rüyada içi dolu tabut görmek ne anlama gelir?

Rüyada tabut içinde bir ölü görmek, eğer kadınsa; rüyayı gören kişinin hayatındaki bazı kriterlerin ve olanakların eksilmesine, rahatın kaçmasına ve yaşam standartlarının düşmesine yorulur. Rüyada tabut içinde ölü erkek görmek, maddi gücün, rızkın, işin, sağlığın, mutluluğun, saadetin ve huzurun azalması demektir.

Rüyada boş tabut görmek ne anlama gelir?

Rüyada boş tabut görmek bazen hastalıklardan kurtulma anlamına gelir. Bu nedenle rüyasında boş tabut gören kişinin çevresinde bulunan bir hasta kurtulur ve şifa bulur. Bazen de bu rüya boş bir evdir. Yakında yeni bir eve taşınacağınızın ve bu evin yeni yapıldığının göstergesidir.

Rüyada boş bir tabutu sırtlamak, kişinin boştan yere kendisini üzdüğü ve boşa kendisine eziyet edip dünyevi sıkıntılara düştüğü anlamındadır. Boş bir tabutu evinde gören kişinin ailevi sorunları olur, bu rüya aile içinde çıkacak tartışmalara ve kavgalara işarettir.

Rüyada tabut taşımak ne anlama gelir?

Rüyada tabut taşımak, rüya sahibinin iyiliğe, hayra ve rahata kavuşacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişiyi sırtlanacak ve ona sahip olduğu imkânlardan faydalanması için şans verecek, cömert, gönlü bol, kudret sahibi ve kadri yüce bir kimsenin varlığına ve o kimseden gelecek hayra tabir edilir.

 

İlgili Yazılar